IT ScienceLab pre stredné školy

IT ScienceLab vybudované na našej škole využívame priamo vo vyučovacom procese, kde prebieha pilotné overenie novo vytvorených inovatívnych metodík zameraných predovšetkým na rozvoj bádateľských kompetencií žiakov ZŠ a SŠ.

Využívame aj v rámci krúžkov, workshopov, súťaží, denných IT táborov, letných sústredení a ďalších popularizačných aktivít, prostredníctvom ktorých sú ich účastníkom demonštrované aktuálne aplikácie prírodných vied s využitím IT a pre potreby otvorených hodín.

Všetky školy vybavené IT ScienceLab sú zmluvne zaviazané v súlade s cieľmi projektu poskytnúť priestor laboratória aj ďalším školám v najbližšom okolí, ktoré o to prejavia záujem.

Svoj záujem o poskytnutie IT Science Laboratória môžete nám oznámiť mailom na adresu molnar.laszlo@gymfilakovo.sk, alebo prostredníctvom nasledovného formulára.